KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 16484118

nr 1648 4118

Alain Berck-Vitz

(f. 1943), Frankrike

Gouache, Alain Berck-Vitz (f. 1943), Signerad, yttermått inklusive ram: 52x30 cm

Alain Berck-Vitz, fransk konstnär född 1943.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 7 oktober 2024
kl 20:16:06

1/10 08:35:44 1      600 kr
7/10 20:11:06 2      Vinnande bud

Alain Berck-Vitz

Läs mer om Alain Berck-Vitz
Gouache